SISA - Savezni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SISA - Savezni Forum

Forum saveza SISA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 prijava i sve o meni i sve o svemu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
z e l e
Gost




prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitimesri lip 24, 2009 10:54 am

ja sam zeleni vi ste savez sisa a ja sam stručnjak za sise.Igram još i bosanski server i zovem se telentin na speed serveru i na ba3 serveru.Igram i englenski speed server ime mi je telentin.na hr3 serveru imam jedan akunt ali ću uskoro otvorit i drugi.igram hr2 i zovem se kalibar5...hvala vam što će te me primit u savez.ja ću izać iz starog saveza jer mi je katastrofalan. 🐰
[Vrh] Go down
Axe Effect
mini sisa
mini sisa



Broj postova : 70
Join date : 24.06.2009

prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: Re: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:52 pm

z e l e je napisao/la:
na hr3 serveru imam jedan akunt ali ću uskoro otvorit i drugi.


lol!
[Vrh] Go down
Salahad Itmijan (Junkie)
Admin
Admin
Salahad Itmijan (Junkie)


Broj postova : 122
Join date : 10.06.2009
Age : 34

prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: Re: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitimečet lip 25, 2009 9:39 am

Samo jedan?
A ne...najmanje 4, pa se onda javi...
[Vrh] Go down
Manja
Gost




prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: Re: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitimečet srp 02, 2009 11:34 am

i da te Multihunter prijavi? nema problema Wink shark 129fs238648
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: Re: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitimečet srp 02, 2009 12:40 pm

lol da mi svi pokupimo BAN bog tebe.... lol!
[Vrh] Go down
Manja
Gost




prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: Re: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitimened srp 05, 2009 9:24 am

zezancija rulja
ovako bi te trebalo bang
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijava i sve o meni i sve o svemu Empty
PostajNaslov: Re: prijava i sve o meni i sve o svemu   prijava i sve o meni i sve o svemu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijava i sve o meni i sve o svemu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijava
» Prijava za savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SISA - Savezni Forum :: Offtopic-
Forum(o)Bir: